Advert Advert
Advert Advert
Advert

Büyükşehirden Kovanağzına tuvalet ve duş imkanı

Askeri alanda tuvalet ve duş inşaatı çalışmalarında sona geliniyor

Büyükşehirden Kovanağzına tuvalet ve duş imkanı
Bu içerik 4753 kez okundu.
Advert

Büyükşehirden Kovanağzına tuvalet ve duş imkanı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra ve çevresi için yürütülen çalışmalardan biri daha son hızla yapılmaya devam ediyor.  Kefken Sosyal Tesisleri içinde, askeri alanda ihtiyaçları karşılamak üzere tuvalet ve duş inşaatı çalışmalarında sona geliniyor.

Yaklaşan yaz mevsimi ile açılacak deniz sezonunda doğabilecek ihtiyaçları karşılamaya yönelik çalışmalar devam ediyor.  Kandıra’ya önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu bölgede sosyal hayatı rahatlatmaya yönelik hizmetlere imza atıyor, bu çerçevede askeri sosyal tesislerde doğan ihtiyaçları gidermek için de gayret sarf ediyor. Adapazarı Kışla Garnizon Müdürlüğünden gelen talep doğrultusunda  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığının duş, tuvalet ve giyinme kabinlerini inşa ettiği tesisin temizliği ve çevre düzenlemesi de Kandıra Belediyesi tarafından yürütülüyor. Ayrıca yaz mevsiminde yaşanan nüfus yoğunluğuna karşın vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak konusunda titiz davranan  Kandıra Belediyesi ekipleri Kerpe, Kefken, Cebeci ve Kovanağzı bölgelerinde çalışmalarını hızlandırdı.

Kandıra Merkez mahalleler dahil olmak üzere sahil kesimlerinde temizlik çalışmalarını gerçekleştiren Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,  sahilleri yaz sezonu için hazırlamaya başladı. Kerpe , Kefken, Cebeci ve Kovanağzı sahillerinde çöp ve çevre temizliği yapıldı.  Yaklaşan yaz sıcakları öncesi hummalı ve disiplinli bir şekilde temizlik çalışmaları yürüten  Kandıra Belediyesi ekipleri ,  kış ayları boyunca sahillerde biriken katı atık ve çöp kirliliklerini temizlemek hedefiyle hareket ediyor. Sahil kesimindeki  temizlik çalışmalarına iş makinaları ve temizlik görevlileri ile devam eden Kandıra Belediyesi ekipleri, başlayan temizlik uygulamalarının tüm kıyı şeridi boyunca devam edeceğini belirtti.

 

kandıra kumcağız askeri alan tuvalet ve duş kocaeli büyükşehir
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır dorsesinde yangın korkuttu
Tır dorsesinde yangın korkuttu
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı