EĞİTİM
Giriş Tarihi : 03-06-2017 11:24   Güncelleme : 03-06-2017 11:24

Başkan Köken, Halk Eğitim Sergisini Ziyaret Etti

Kandıra Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören kursiyerlerin çalışmaları sergilendi

Başkan Köken, Halk Eğitim Sergisini Ziyaret Etti

Başkan Köken, Halk Eğitim Sergisini Ziyaret Etti

2016­-2017 öğretim yılı içerisinde Kandıra Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim gören kursiyerlerin dönem boyunca yaptıkları çalışmaların yıl sonu sergisini ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, kursiyerleri başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Kandıra Belediyesi iş birliği ile açılan Belmek kurslarıyla birlikte başlayan eğitim programlarının istihdama yönelik çalışmaları desteklediğini belirten Başkan Ünal Köken, Halk Eğitim Merkezlerinde destekleme ve yetiştirme kursları, hijyen, avcılık ve atıcılık, emlakçılık, arıcılık, bilgisayar, aşçılık, evde çocuk bakımı, kalorifer ateşçiliği, filografi, bendir, okuma yazma, diksiyon, sportif kurslar, ilk yardım ve bağımlılıkla mücadele gibi çok farklı alanlarda eğitim gören kursiyerlerin çalışmalarını başarılı bulduğunu ifade etti.

Kandıra Halk Eğitim Müdürü Ayhan Kazancı ile birlikte sergiyi gezen Başkan Köken,  gençlerimizin meslek edinmesinde büyük yeri olan Halk Eğitim Merkezi kurslarının  yeni eğitim öğretim döneminde de süreceğini vurguladı. Kandıralı gençlerimizin iş yaşamına katkı sağlayacak, onlara meslek edindirecek ve sosyallik katacak olan kurs alanlarımızı çeşitlendirecek çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi.

Kandıra bezinden yapılan işlemeli nakış ürünlerini dolaşan Başkan Köken’e destekleyen çalışmalarından dolayı Halk Eğitim Müdürü Ayhan Kazancı, teşekkür etti. Kandıra’nın gelişmesi yönünde projelerini sürdürdüklerini ifade eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ardından  kursiyerlerle sohbet etti, istek ve talepleri dinledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft