SPOR
Giriş Tarihi : 18-05-2017 09:47   Güncelleme : 18-05-2017 09:47

Başkanlık Kupası musabakaları başladı

1. Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvasının açılış maçı yapıldı

Başkanlık Kupası musabakaları başladı

Başkan Köken Voleybol Turnuvasında

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,1. Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvasının açılış maçında sporcularla birlikte sahaya çıktı. Attığı smaçlarla voleybolcuları şaşırtan Köken, bol smaçlı maçlar temennisinde bulundu.

Şehit Binbaşı Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor Salonunda oynanan  voleybol turnuvası  Kandıra Belediyespor– Mal Müdürlüğü, Göçmen United- PTT,Merkezspor- Nevresim Takım,Hacımatspor-Hüseyinspor takımları arasında yapıldı. Kandıra’da spor faaliyetlerinin artması ve gençlerin spora yönelmesinde büyük emek veren Başkan Ünal Köken, başlattıkları 1. Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvasında ilçenin gençlerini bir araya getirdi. Sporun önemini her fırsatta dile getiren Başkan Köken, Kandıra Belediyesporun voleybol karşılaşmasında sporculara destek verdi.

“Başkan Ünal Köken’in Kurtarışları Galibiyeti Getirdi”

Kandıra Belediyesporun Mal Müdürlüğüyle yaptığı voleybol karşılaşmasında oynayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, göz dolduran performansıyla gençlere örnek oldu.  Karşılaşma boyunca etkili smaçlar vuran Başkan Köken Belediyesporun galibiyetinde başrolü oynadı.

Gençlerin yaşam kalitesini arttırmak istediklerini vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, onları ilgi alanları doğrultusunda yönlendirmek, sağlıklı ve nitelikli bireyler olarak hayata hazırlamak bizim en büyük hedefimizdir.Kandıra Belediyesi olarak ilçemizin gençlerini bir araya getirmek ve spora yönlendirmek amacıyla başlattığımız voleybol turnuvamızda mücadele eden tüm takımlara başarılar diliyorum dedi.

 

1.Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvasında oynanan maçların sonuçları ise şöyle;

Kandıra Belediye spor- Mal Müdürlüğü karşılaşması 2-0;

Göçmen United- Ptt karşılaşması  2-0 ;

 Nevresim Takım-Merkezspor karşılaşması 2-0;

HüseyinsporHacımatspor ile karşılaşması ise 2-0 olarak sonuçlandı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft