Advert Advert
Advert Advert
Advert

Sahiller yaza hazırlanıyor

Kandıra Belediyesi sahilleri yaza hazırlıyor

Sahiller yaza hazırlanıyor
Bu içerik 5297 kez okundu.
Advert

Sahiller yaza hazırlanıyor

Kandıra Belediyesi  Temizlik İşleri Müdürlüğü ilçe merkezinde sürdürdüğü temizlik çalışmalarına sahil bölgesinde yapılması gereken temizlik çalışmalarını da ekleyerek önümüzdeki günlerde hareketlenecek sahil bölgelerini yaza hazırlıyor.

Yaz mevsiminde yaşanan nüfus yoğunluğuna karşın vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak konusunda titiz davranan  Kandıra Belediyesi ekipleri Kerpe, Kefken, Cebeci ve Kovanağzı bölgelerinde çalışmalarını hızlandırdı.Kandıra Merkez mahalleler dahil olmak üzere sahil kesimlerinde temizlik çalışmalarını gerçekleştiren Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri,  sahilleri yaz sezonu için hazırlamaya başladı. Kerpe , Kefken, Cebeci ve Kovanağzı sahillerinde çöp ve çevre temizliği yapıldı.  Yaklaşan yaz sıcakları öncesi hummalı ve disiplinli bir şekilde temizlik çalışmaları yürüten  Kandıra Belediyesi ekipleri ,  kış ayları boyunca sahillerde biriken katı atık ve çöp kirliliklerini temizlemek hedefiyle hareket ediyor.

Sahil kesimindeki  temizlik çalışmalarına iş makinaları ve temizlik görevlileri ile devam eden Kandıra Belediyesi ekipleri, başlayan temizlik uygulamalarının tüm kıyı şeridi boyunca devam edeceğini belirtti.

“Başkan Ünal Köken: Kandıra’mızın incisi olan sahillerimize önem veriyoruz.”

 Çevre temizliğine büyük önem veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, başlayacak olan yeni yaz sezonu için çalışmalarımız hızla devam ediyor diyerek  Kerpe, Kefken, Cebeci ve Kovanağzındaki çevre temizlik çalışmalarının tüm sahil bölgelerinde yapılacağını vurguladı. Kandıra’mızın incisi olan sahillerimize önem veriyoruz. Yaz dönemlerinde artan nüfusa bağlı olarak vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza şimdiden başladık. İlçemize gelen misafirlerimizin rahat ve huzurlu bir tatil geçirmesi bizler için çok önemli diyen Başkan Ünal Köken, çevre temizlik çalışmalarının hızla sürdüğünü ifade etti.

 

kandıra kandıra belediyesi temizlik hizmetleri sahil bölgeleri temizlik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır dorsesinde yangın korkuttu
Tır dorsesinde yangın korkuttu
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı