Advert Advert
Advert Advert
Advert

Belediye hizmet binası için yıkım başlıyor

Kandıra Belediyesi hizmet binası için eski hastanenin yıkımına başlanıyor

Belediye hizmet binası için yıkım başlıyor
Bu içerik 7414 kez okundu.
Advert

Belediye hizmet binası için yıkım başlıyor

Uzun zamandır beklenen Kandıra Belediyesi Hizmet Binası ve Kaymakamlık binası için ilk adım atılıyor. Kazım Dinç Devlet Hastanesinin eski yerinde yapılacak olan Kandıra Belediyesi Hizmet Binası ile Kandıra İlçe Kaymakamlık Binalarının yapım çalışmaları start verdi.

Kandıra'nın gelişmesinde ve yenilenmesinde büyük atılımlar gösteren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Belediyesi Hizmet Binası projesiyle ilçede köklü değişimlere imza atıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ve İmar Daire Başkanlığından gelen ekipler ile Kandıra Belediyesi ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından başlatılan projede adımlar hızlandı.  Başkan Ünal Köken'in eski hastane alanına inşa edecekleri Belediye hizmet binası, Kaymakamlık hizmet binası için yıkım çalışmaları başladı. Eski hastane binasının yıkım ve temizleme çalışmalarını inceleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, kısa süre içinde Eski Devlet Hastanesinin söküm işlemlerini tamamlamayı hedeflediklerini anlattı.

Başkan Ünal Köken: "Eski hastane alanına inşa edilecek olan, Belediye Hizmet Binası, Kaymakamlık Hizmet Binası projemiz ile hem vatandaşlara sunulan kamusal hizmetin kalitesi artacak hem de ilçe merkezinde görsel açıdan daha düzenli bir hale gelecek. "

Kandıra'ya kalıcı eserler bırakmayı amaçlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yaptığı açıklamada bu projelerinin trafik sorununa da çare olacağını ifade etti.

"Başkan Ünal Köken, Kandıralı Vatandaşlara Müjdeyi Verdi"

Başkan Ünal Köken, sözlerinde şunları belirtti:  "Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesinin eski yerinde Kandıramıza yakışır bir ilçe belediye binası hem de ilçe Kaymakamlığımıza yakışır bir kaymakamlık binası yapımı için çalışmalara başladık. Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin ilgili firmayla çalışması sonucu projelerimize hız verdik.  Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin başlattığı çalışmalara destek olarak bizler de Kandıra Belediyesi olarak eski hastane binamızla ilgili temizlik çalışmalarımıza başladık .Referandumun ardından önemli bir ivme kazanarak devam edecek olan çalışmamızla birlikte ilçemizin trafik sorununu da en aza indirmiş olacağız. Belediye binamızın yapımı tamamlanana kadar geçecek zaman içinde bu bölgemizi vatandaşlarımıza otopark hizmete sunacağız" dedi.

Kandıra Belediyesi Hizmet Binası projemizin diğer bir aşaması da binamızın alt kısmını otopark olarak değerlendirmek olduğunu anlatan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  Projemizin Kandıralı vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum diyerek  tarihi bir anı yaşadıklarını ve büyük bir heyecan duyduklarını belirtti.  Uzun yıllardır Kandıra'nın merkezinde olan eski hastane binasını yeni bir proje ve bina ile değiştirmek bizlere nasip oldu diyen Başkan Ünal Köken,  projenin büyük önem taşıdığını ve ilçede köklü değişimlerin süreceğini vurguladı.  

 

kandıra kandıra belediyesi hizmet binası kandıra m kazım dinç devlet hastanesi kandıra eski hastane
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor