Advert Advert
Advert Advert
Advert

Kaledeki ‘’Evet ‘’ lere toplu müdahale

Kandıra AK Parti Gençlik kolları dur durak bilmeden gece gündüz EVET için çalışmaya devam ediyor

Kaledeki ‘’Evet ‘’ lere toplu müdahale
Bu içerik 10641 kez okundu.
Advert

Kaledeki ‘’Evet ‘’ lere toplu müdahale

Kandıra AK Parti Gençlik kolları dur durak bilmeden gece gündüz EVET için çalışmaya devam ediyor. Kandıra Belediyesi karşısına stant açan gençler, yaptıkları birbirinden ilginç çalışmalarla göz dolduruyor.

Kandıra AK Parti Gençlik Kolları Kandıra Belediyesi karşısına açtığı stant ve içinde evet yazıları olan kale ile yine enteresan bir çalışmaya imza atıyor. Kurulan stantta evet kitapçıkları, broşür ve gazete dağıtımı yapan gençler neden ‘’EVET’’ denmesi gerektiğini muhataplarına bire bir anlatıyor. Katılımcılardan içinde evet pankartları bulunan kaleye şut çekmelerini ve kalede asılı bulunan EVET pankartlarını vurmaları isteniyor.  Katılımcılar arasında adeta sen az vurdun ben çok vurdum yarışmasına dönüşen etkinlik, EVET için güzel ve aynı zamanda eğlenceli bir ortamın doğmasına vesile oluyor.

ESKİ BAŞKANLARDA SAHAYA İNDİ

Kandıralı AK Gençlerin yaptıkları bu çalışmalarda en büyük yardımcıları ise Kandıra AK Parti’de geçmiş dönem ilçe başkanlığı yapmış isimler.  Kandıra AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Murat Ölmez, el ele verdiği ağabeyleri eski gençlik kolları başkanları Ayhan Kılıç, Erhan Öztürk ve İskender Yazıcı ile birlikte gençlere rehberlik ederek EVET oylarının yükselmesi için organize bir şekilde çalışıyorlar. Çalışma hakkında bilgi veren Ölmez, gece gündüz demeden referandum için sahada olduklarını ifade ederken, ‘’ Kandıra’da, Kocaeli’de ve Türkiye genelinde çok iyi bir oy ortalaması ile EVET’in galip geleceğine ve Türkiye’nin kazanacağına inanıyoruz’’ dedi.

7 BİN ÜÇ YÜZ GENCE BAŞBAKANDAN MEKTUP VAR

Ölmez açıklamasında, ‘’ Gençlik Kolları olarak 16 Nisan Halk Oylamasına kadar  bir ekibimiz burada gazete, evet kitapçıkları  ve broşürlerimizin dağıtımı yapılacak. Diğer bir ekibimiz ise Başbakanımız tarafından 18-30 yaş arası 7 bin 3 yüz gencimize hitaben yazılmış  mektupları mahalle mahalle sahiplerine ulaştıracağız. 29 Mart Çarşamba günü Milletvekilimiz Zeki Aygün ile 150 gencimizin katılacağı bir gençlik buluşması programı ve ardından Belediye Başkanımız Ünal Köken’in katılımları ile Kandıra Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin katılacağı bir diğer gençlik buluşması planlıyoruz. ‘’ dedi.

İLK OY KULLANACAK GENÇLER İÇİN İKİ GENÇLİK BULUŞMASI

İlk olarak oy kullanacak gençler için iki ayrı program planlandığına dikkat çeken Ölmez, ‘’ Kandıra genelinde lise 4.’üncü sınıflarda okuyan ve referandumda ilk defa oy kullanacak olan 142 gencimiz ve yine  Kırkarmut ve Döngelli Mahallelerinde ilk defa oy kullanacak gençlerimize yönelik Belediye Başkanımız Ünal Köken’in katılımları ile gençlik buluşması programı gerçekleştireceğiz. Tüm bu çalışmalarda bizden desteğini esirgemeyen eski ilçe gençlik kolu başkanlarımız Ayhan kılıç, ErhanÖztürk, İskender Yazıcı ağabeylerimize ekibindeki arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Kandıra’da EVET için gece gündüz demeden çalışacağız’’ diyerek sözlerini sürdürdü.

PORTAKAL SIKMA HOLLANDA’YA TEPKİMİZİ GÖSTEREN BİR MİZAHTI

Yerel ve ulusal basında çıkan portakal sıkma olayı ile ilgili açıklama da yapan Murat Ölmez, ‘’ Mitingimizin olduğu gün basın açıklaması yaparak Hollanda’ya karşı tepkimiz dile getirmek istedik.  Hollanda futbol takımı portakallar olarak anılıyor. Kocaeli Gençlik Kolları olarak mizahımız kullandık.  Açıklamanın ilgi çekmesi içinde portakal figürü ile örtüşen Hollanda’yı portakal sıkıp suyunu içerek, seni böyle sıkar suyunu içeriz diye mesaj verdik. Bu bir mizahtı ve bana göre gayet başarılı oldu. Olumlu tepkiler aldık. Ulusal ve Avrupa basınında yankı buldu. Biz hedefimize ulaştık’’ dedi.

kandıra ak gençler başbakandan mektup evet kalesi murat ölmez ayhan kılıç iskender yazıcı erhan öztürk
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı