Advert Advert
Advert Advert
Advert

Milletvekili Yılmaz Kandıra'ya geldi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz geldiği Kandıra’da bir dizi ziyaretlerde bulundu

Milletvekili Yılmaz Kandıra'ya geldi
Bu içerik 7860 kez okundu.
Advert

Milletvekili Yılmaz Kandıra'ya geldi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz geldiği  Kandıra’da bir dizi ziyaretlerde bulunurken gündeme dair açıklama yaptı.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz geldiği Kandıra’da ilk olarak ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Yunus Özder, meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Yılmaz, Kandıra merkez ve mahallelerinde bir dizi ziyarette bulundu. Yılmaz Kandıra merkez dışında akşam saatlerinde Beylerbeyi ve Çerçilli Mahallelerini ziyaret etti.

-Yılmaz: ‘’Avrupa’dan başka bir tavır beklememiz yanlış’’

Gündemle ilgili AA Kandıra Muhabirine açıklama yapan Yılmaz, ‘’Bizim içimizdeki bazı kesimler bize ne kadar saldırsa da Türkiye’nin referandum değişikliği ile artık onların müdahalelerine daha da kapalı hale geleceğini Avrupa biliyor.  Bütün cephelerde basınıyla yayınıyla devlet organlarıyla Tayyip Erdoğan’ın düşmesi noktasında çalışmalar yapıyorlar. Başka bir tavrı Avrupa’dan beklememiz abes. Tarih tekerrürden ibarettir derler ya aynı rahmetli Sultan Abdülhamit döneminde de o dönemin Avrupa basını ona Kızıl Sultan ve diktatör olarak lanse ediyordu. O dönemin şartlarında ne yapıldıysa bu dönemin şartlarında da aynı şeyler yapılıyor. Aynı senaryo oynanıyor şaşırmayın. ’’

-Yılmaz: ‘’ Tam bir maskaralık sergileniyor güzelde oluyor’’

Avrupa’nın demokrasi ve insan hakları konusundaki tavrını eleştiren Yılmaz, ‘’ Samimiyetten uzak tam bir maskaralık sergileniyor. Milletimiz bu vesileyle kavganın ne kadar büyük olduğunu idrak ediyor. Gerçek yüzlerini artık gizleyemiyorlar. Lafa gelince insan hakları, demokrasi havarisi kesilenler bizi devamlı terör kanununda değişiklik yapın diyorlardı. Almanya’nın, Hollanda’nın PKK ‘yı yüzde yüz desteklediğini herkes biliyor. Gizli bir şey değil.  Bu süreçte milletin tepkisini diri tutmak önemli bizim tek dayanağımız milletimiz.

-Yılmaz: ‘’İlişkilerimizi koparmadan devam edeceğiz’’

Başından bu yana söylediğimiz Avrupa Birliğinin iki yüzlülüğüne karşı kendi gücümüzle ayakta duracağız. Bu ilişkilerimizi koparacağımız anlamına gelmiyor. İlişkilerimiz Asya’yla,  Avrupa’yla, Amerika ve Rusyay’la, Almanya ile de devam edecek. Bu bölgenin kaderi bu ilişkileri koparmadan,  ne yapılmak istendiğini anlayarak ona göre stratejiler belirlemek ve hedefler koymak zorundayız. Cumhurbaşkanımız bize Sevr i dayatıyorlar diyor. Sevr ne demek? Anadolu’nun parçalanmasını istiyorlar demek. Yaptıklarımız bunların çıkarına değil bu anlamda ellerinden geleni yapacaklar haliyle’’ dedi.

kandıra ak parti kocaeli milletvekili mehmet akif yılmaz kandıra ziyareti gündem değerlendirmesi ak parti kandıra ilçe teşkilatı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
İYİ Parti Millet İttifakı meclis aday listesi açıklandı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı
Cumhur ittifakı ortak liste ile çıktı