Advert Advert
Advert Advert
Advert

Kandıralı Hanımlardan Örnek Davranış

Kandıralı hanımlar Halep katliamına sessiz kalmadı

Kandıralı Hanımlardan Örnek Davranış
Bu içerik 7830 kez okundu.
Advert

Kandıralı Kadınlar’dan Örnek Davranış

Halep’teki insanlık dramına kayıtsız kalmayan Kandıralı hanımlar, Kandıra Belediyesi öncülüğünde düzenlenen Halep’e yardım kampanyasına destek olmak amacıyla kermes düzenledi.

Kandıra denilince akla gelen en önemli şeylerden biri, yardımsever ve gönlü geniş insanlarıdır. Halep’teki insanlık dramına kayıtsız kalmayan Kandıralı kadınlar, Kandıra Belediyesi öncülüğünde düzenlenen Gülsima, İhh , İlim Yayma Cemiyeti, Kandıra Kent Konseyinin destek verdiği Halep Ordaysa Kandıra Burada yardım kampanyasında biz de varız diyerek örnek bir tavır sergileyerek yardım kampanyası için destek oldular.

“Başkan Köken ve Eşi Elif Köken’den Halep’e Destek Büyük”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in eşi Elif Köken’in büyük destek verdiği Halep’e yardım kampanyasında kadınlar güç birliği yaparak dayanışma örneği gösterdi.  Yardım amaçlı düzenlenen kahvaltı programında toplanan yardımlarla Halep’in yaralarını sarmayı amaçlayan Kandıralı Kadınlar tüm ilçelere örnek oldu.

Başkan Ünal Köken: “Kandıra’mın gönlü güzel insanları, söz konusu yardım, bir çocuğun göz yaşını silmek olunca sımsıkı kenetlendi.”

Yardım konusuna büyük hassasiyet gösteren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Belediye olarak Halep için başlattıkları yardım programına destek veren hanımlara teşekkür etti. Katıldığı programda konuşan Başkan Ünal Köken, Kandıra Belediyesi olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz Halep'li kardeşlerimizin yanında olmak, onların dertlerine derman bulmak adına başlattığımız yardım çığlığımız hızla büyüyor.Başta değerli eşim Elif Köken ve ilçemizdeki bu yardıma duyarlılık gösteren yüce gönüllü hanım kardeşlerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Halep'e yardım amaçlı düzenlediğimiz kahvaltı programında kardeşlerimiz için bir araya geldik.Kandıra’mın gönlü güzel insanları, söz konusu yardım, bir çocuğun göz yaşını silmek olunca sımsıkı kenetlendi. Bugün de bu kenetlenmeye, birliğe, kardeşliğe şahitlik ettik dedi.

Kandıra Belediyesinin öncülüğünde yürütülen ve geçtiğimiz günlerde ilk yardım tırını gönderen Halep Ordaysa Kandıra Burada yardım kampanyamız devam ediyor diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 28 Aralık Çarşamba  saat 10.00’da “Halep Çarşısı” adıyla Prof. Turan Güneş Kültür Merkezinde üç gün sürecek kermes programına tüm Kandıralı vatandaşları davet etti.

 

 

 

kandıra kandıralı hanımlar halep katliamı halep oradaysa kandıra burada elif köken ünal köken
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hava     2016-12-30 hava ve gösterişten biraz daha uzak olmasını temnenni ediyorum bu tarz çalışmların
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor