YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-10-2016 14:48   Güncelleme : 25-10-2016 14:48

Başkan Köken’den Muhtarlara Kültür Gezisi

Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Balıkesir Edremit, Ayvalık ve Cunda Adası Gezileriyle keyifli anlar yaşanmasını sağladı

Başkan Köken’den Muhtarlara Kültür Gezisi

Başkan Köken’den Muhtarlara Kültür Gezisi

19 Ekim'de kutlanan Muhtarlar Günü  dolayısıyla mahalle muhtarlarına yönelik Kültür Gezisi düzenleyen Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Balıkesir Edremit, Ayvalık ve Cunda Adası Gezileriyle keyifli anlar yaşanmasını sağladı.

Kandıra Belediye Başkanlığı’nın organizasyonuyla mahalle ve köy muhtarları Balıkesir Edremit, Ayvalık ve Cunda Adası’nın turistik mekanlarını gezdi. Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şube Başkanı Mevlüt Akdeniz’in de katıldığı gezi için Başkan Ünal Köken’e teşekkür eden muhtarlar, Türkiye’nin tarihi ve turistik yerlerini, buradaki hizmetleri görmelerinin sağlanmasında emek veren Başkan Köken’in Kandıra için büyük emek verdiklerini belirtti. 96 Mahallesi bulunan ilçede gecesini gündüze ederek çalıştığını vurgulayan mahalle muhtarları genç ve dinamik bir  Belediye Başkanına sahip oldukları için de ayrıca mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

“Başkan Ünal Köken: “Turizmin öne çıktığı bölgelerimizde yapılan hizmetlerin gözlemlenmesi buralardaki kültürel ögelerin benimsenmesi açısından Kültür Gezilerimizi Önemsiyoruz”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, seçilerek gelen muhtarların demokrasinin özünü oluşturduğunu belirterek ilçedeki hizmetlerin yürütülmesinde, vatandaşlarımızın derdini bizlere ulaştırmada en büyük yardımcılarımız dediği muhtarlar için düzenledikleri  Kültür Gezilerinin bir çok şey kazandırdığını ifade etti. Turizmin öne çıktığı bölgelerimizde yapılan hizmetlerin gözlemlenmesi buralardaki kültürel ögelerin benimsenmesi açısından hepimiz vatandaş olarak cennet ülkemiz Türkiyemizi gezmeliyiz diyen Başkan Köken, 44 mahalle muhtarının katıldığı kültür gezilerinin sürdürüleceğinin altını çizdi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft