Advert Advert
Advert Advert
Advert

AA 'dan Darbeye özel kitap

Anadolu Ajansının (AA) hazırladığı "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı Kandıra'da büyük takdir topladı

AA 'dan Darbeye özel kitap
Bu içerik 8953 kez okundu.
Advert

AA 'dan Darbeye özel kitap

Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Dalaslan’a AA Kandıra Muhabiri site editörümüz Murat Yıldırım tarafından takdim edilen  Anadolu Ajansının (AA) hazırladığı "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı büyük takdir topladı.

"Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabı, AA Kandıra Muhabiri Murat Yıldırım tarafından Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek’e makamında takdim edildi. Kitabı inceleyen Çiçek, AA'nın, darbe girişimi hakkında kısa sürede tüm gelişmeleri kitaplaştırmasının ve tarihe not düşmesinin takdir edici bir durum olduğunu ifade ederken, ‘’ FETÖ, dış güçlerin piyonu tarafından ülkemize haince, şiddet dolu son hamlelerini yaptı. Milletimizde nasıl bir fatihin torunu  olduğunu tankların önüne yatarak, bomba atan uçakların altına koşarak, helikopterden atılan mermilere göğsünü siper ederek göstermiştir.  Anadolu Ajansı inşallah bir daha böyle ikinci bir kitap basmak zorunda kalmaz. Tarihe not düşülmüş. Güzel hazırlanmış bir eser Anadolu Ajansına teşekkür ediyoruz’’ dedi.

"Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabının takdim edildiği bir diğer isim ise Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken oldu. Darbe girişiminin vatana ve millete çok büyük bir ihanet olduğuna dikkat çeken ve FETÖ terör örgütünü lanetleyen Köken, ‘’ Darbeyi başından sonuna kare kare, an be an tankları , darbeye karışanlarla meclisiyle anlatmaya çalışmışlar yazılı bir metin haline getirmişler. Tebrik ediyoruz kendilerini. Bundan sonraki süreçte ibret olarak ve bizi dinç tutacak bir eser ortaya konmuş. İnşallah bunun gibi anılarımızda kötü kalacak demokrasiye darbe vuracak duruşlar ülkede bir daha yaşanmamasını rabbimizden niyaz ediyoruz. Birlik beraberlik içinde ülkemizde yaşamayı arzu ediyoruz. Allah bu tür olumsuzlukları bir daha bizlere yaşatmasın Anadolu Ajansına da bu güzel hazırlığından dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Sağolsunlar varolsunlar’’ dedi.

Kitabın takdim edildiği diğer sisim Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Dalaslan’da  AA tarafından hazırlanan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabında emeği geçen tüm çalışanlara ve ilk andan itibaren sağduyulu davranan tüm basın mensuplarına teşekkür ettiğini ifade etti.

 

 

kandıra aa darbe kitabı kaymakam ismail çiçek belediye başkanı ünal köken kandıralılar haber sitesi murat yıldırım
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tır dorsesinde yangın korkuttu
Tır dorsesinde yangın korkuttu
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı
31 Mart akşamı zafer bizimdir mesajı