Advert Advert
Advert Advert
Advert

MAVİ KÖŞE LEZZET LOKANTASI / Lokantalar

MAVİ KÖŞE LEZZET LOKANTASI
MAVİ KÖŞE LEZZET LOKANTASI
Bu içerik 14898 kez okundu.
Firma Hakkında

5 bin kişilik üretim kapasitesiyle Kocaeli'nin en büyük, en güvenilir yemek fabrikası olan Mavi Köşe, Toplu yemek ve Catering hizmetleriyle 1919 yılından bu yana Kandıra merkezli Kocaeli bölgesine hizmet vermektedir.

Mavi Köşe Firması, Kandıra ilçesine üç farklı yatırımda kazandıran firmadır. Kandıra ilçesinde Mavi Köşe Restoran, İzmit Kanıdar yolu üzerinde Mavi Köşe Izgara&Kahvaltı Salonu ve Mavi Köşe Yemek Fabrikası olarak faaliyet göstermektedir.

Yemek Fabrikamız,  bin metrekarelik kapalı alan olarak inşa edilmiştir. Tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış fabrikamızda, 90 personelimiz tarafından hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz,  20 araçlık dağıtım filomuz tarafından 10 bin müşterimize ulaştırılmaktadır. 

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, Mavi Köşe’nin yemek sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır. 

Mavi Köşe, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmekten ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir. Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, aşçılar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslar arası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.

 'Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti' ilkesiyle hareket eden Mavi Köşe, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Televizyon patladı 1 ölü
Televizyon patladı 1 ölü
İlk mecliste 7 gündem maddesi
İlk mecliste 7 gündem maddesi